Op deze pagina staan een activiteitenkalender en verslagen van de activiteiten die door Anoiksisvrijwilligers zijn georganiseerd.
Individuele leden kunnen ook een eigen activiteit op het prikbord plaatsen. Neem daarvoor contact op met het Anoiksiskantoor.
Anoiksis organiseert een uitje voor leden: ZWEMMEN bij zwembad De Lockhorst te Sliedrecht. Datum: zaterdag 1 april 2023. Tijd: 14.00 tot ongeveer 16.30 uur (als je eerder naar huis wilt, dat kan). Entree: deze krijg je geschonken door Anoiksis en je mag voor 10 euro eten en drinken. Het zwembad is op loopafstand van het treinstation van Sliedrecht. Opgeven kan t/m donderdag 30 maart bij mij, Marike, regiocoördinator. Mail of bel mij. Contactgegevens: zie achterin Open Geest. Allen welkom.
Beste Anoiksisleden, Wat gaan we doen: – openen met een drankje (koffie, thee of fris) – chinees bestellen bij ‘De Roos’ Binnenhof 5, Nijmegen – activiteitenprogramma voor 2023 bespreken – eten ophalen iemand samen met Peter en genieten van het eten
Wanneer: Zaterdag 1 april van 14.00 uur tot ongeveer 17.00 uur Waar: Deze middag vindt zoals gewoonlijk plaats bij de Kentering, Limoslaan 10 te Nijmegen, 024-3249975, www.dekentering.info
Kosten: Er is geen eigen bijdrage Hoe kun je je aanmelden: Aanmelden kan bij Piet Hein
De bijeenkomsten zijn in principe voor Anoiksisleden en vrijwilligers van de Kentering, maar iedereen met psychosegevoeligheid is welkom om 1 of 2 keer vrijblijvend te komen kijken.
Routebeschrijving: Vanaf Centraal Station Nijmegen kun je buslijn 5 pakken richting Groesbeek Breedeweg. Je stapt uit bij halte Groenewoudseweg. Vanaf de bushalte loop je de Postweg in. Na ongeveer 200 meter is links de Gelderse Laan, die steek je over en je loopt over de parkeerplaats of via het fiets/wandelpad = Limoslaan, rechtdoor! (dus niet het fietspad van de Postweg). Rechts zie je woonhuizen, een stukje verderop tussen het groen is nr. 10 De Kentering. Een andere optie is buslijn 8 richting Berg en Dal Hamerlaan nemen. Je stap dan uit bij halte Koningshof. Als je met je rug naar de halte staat, sla je rechtsaf. Neem dan de eerste weg rechts (Dommer van Poldersveldtweg) en sla dan weer meteen rechtsaf (Limoslaan). Door een hek heen, langs de school rechts van je (het pad maakt een paar scherpe bochten) en de huizen links van je, zie je tussen het groen De Kentering liggen.
Graag nodigen wij jullie uit voor een sportief uitje en etentje op zaterdag 1 april 2023. We gaan bowlen bij Bowling Centrum De Schelmse Brug, Schelmseweg 52, 6816 SH te Arnhem van 15.00-16.00 uur. Aansluitend volgt hierna een Thais etentje in De Beijer te Arnhem. Hier zal tijd genoeg zijn om bij te praten en contacten te leggen. Voor dit uitje en etentje wordt € 5,00 gerekend als eigen bijdrage. Het is de bedoeling dat we op station Arnhem Centraal verzamelen tussen 13.45 en 14.15 uur en samen met het OV reizen naar de Schelmseweg in Arnhem. Dit uitje wil je zeker niet missen! Je kunt je opgeven tot en met 23 maart door een mail te sturen naar Chris (mailadres zie uitnodiging die je hebt ontvangen) of door tijdens kantooruren te bellen naar Anoiksis op telefoonnummer: 088-7556368. We gaan er met zijn allen een plezierige dag van maken!
Vriendelijke groet, Chris en Willy (regio-coördinatoren Gelderland)
Het is alweer bijna lente. En ook snel Pasen. Daarom willen we jullie uitnodigen voor een gezellige paasbrunch. Dat doen we op vrijdag 7 april vanaf 13.00 tot 16.00 uur. Wij zorgen uiteraard voor lekker eten, drinken en samen voor een leuke sfeer. Eigen bijdrage is 2,50 euro.
Als je samen wilt komen, neem dan gezellig iemand mee. Deze persoon betaalt ook gewoon 2,50 euro.
Jullie worden verwacht op vrijdag 7 april om 13.00 op het terrein van Parnassia, locatie Klein Westland. Adres is Nicolaas van Akenstraat 20 in Den Haag. Mocht je het niet kunnen vinden, kun je bellen met Corné. De locatie is te bereiken met bus 31 richting ’s-Gravenzande, halte Parnassia. Daarna is nog ongeveer 5 minuten lopen. Je kan ook gewoon met de fiets of de auto komen. Er is genoeg parkeergelegenheid. Ter samenvatting: Paasbrunch – 7 april om 13 uur – Nicolaas van Akenstraat 20 – 2,50 euro Aanmelden graag bij Corné en het liefst per e-mail. Via WhatsApp of sms kan ook. Liefst niet bellen. Zijn nummer vind je in de uitnodiging die je hebt ontvangen of achterin Open Geest. Uiterlijk woensdag 5 april opgeven. Vriendelijke Anoiksisgroet en hopelijk tot ziens op 7 april, Regioteam Zuid-Holland west
Als het goed is, hebben alle vrijwilligers van Anoiksis een uitnodiging ontvangen voor dit evenement. Ben je wel vrijwilliger en heb je niets ontvangen, neem contact op met het kantoor van Anoiksis. Aanmelden als je geen vrijwilliger bent, kan helaas niet. Als jij vrijwilliger wordt, kun je er een andere keer ook bij zijn.
Bij deze willen wij jullie uitnodigen voor de vrijwilligersdag van Anoiksis, zaterdag 15 april 2023 in Woerden, vlakbij het station. Wij gaan om 16:00 uur disco-bowlen bij Star Bowling en aansluitend om 17.00 uur eten bij restaurant Bregje op hetzelfde terrein. Deze dag is geheel voor rekening van Anoiksis, incl. bittergarnituur en onbeperkt bier/fris/wijn/koffie/thee bij bowlen en 3-gangen keuzemenu bij Bregje. Voor prangende vragen tijdens de dag kun je bellen naar Matthijs.
Routebeschrijving: Star Bowling is op ca. 5 minuten loopafstand van Station Woerden. Het adres is Houttuinlaan 1, 3447 GM te Woerden. Voor wie wil, lopen wij gezamenlijk naar de bowling. Wij verzamelen om 15.30 uur op het station. We staan voorbij de poortjes om uit te checken aan de achterzijde van het station. Let wel: niet richting centrumzijde. Voor wie met de auto komt: je kunt gratis parkeren op parkeerterrein Houttuinlaan 2 Parking. Dit adres kun je ook gebruiken voor navigatie. Je zit dan al aan de goede kant van het station en kunt de bowling en het restaurant zien liggen. De reiskosten en eventuele parkeerkosten worden vergoed.
Aanmelden kan tot donderdag 6 april via Matthijs of je kunt bellen of mailen naar kantoor. Maar wees op tijd, want het arrangement is voor maximaal 26 personen. Het restaurant wil graag van te voren weten welk menu ieder persoonlijk kiest, dus geef bij aanmelden s.v.p. je keuze door voor het voor-, hoofdgerecht en dessert. Uiteraard zijn er vegetarische gerechten. Ook met allergieën kan rekening worden gehouden. De gerechten staan op de website van Proeflokaal Bregje. https://proeflokaalbregje.nl/menukaart Indien je niet kiest, dan geven wij voor jou een bestelling door. Hartelijke groet, Matthijs en Inge
Graag nodig ik je uit voor het lotgenotencontact in Breda. Ben je nog nooit geweest? Schuif gerust eens aan. De bijeenkomsten vinden meestal de derde zondag van de maand plaats van 15.00 – 17.00 uur. Onze locatie: De Nieuwe Veste – bibliotheek – Molenstraat 6
Vriendelijke groet en tot ziens, Bart
Contactgegevens van Bart indien gewenst: zie achterin Open Geest. Heb je die niet, neem contact op met kantoor
Graag nodig ik je hartelijk uit voor een uitje. Bij gebrek aan een regiocoördinator voor Amsterdam, heb ik als kantoormedewerker en landelijk ondersteuner regiocoördinatoren wat voorbereid.
We brengen op vrijdag 21 april een bezoek aan een nieuw kleinschalig museum: het Majoor Bosshardthuis in Amsterdam. Dit is in juni vorig jaar door Koningin Maxima geopend. Het is een plek waar je geïnspireerd wordt en de geschiedenis van het Leger des Heils leert kennen en het werk in Amsterdam.
Het Majoor Bosshardthuis is gevestigd op de Oudezijds Voorburgwal nummer 14. De ingang is aan de zijkant, de Oudezijds Armsteeg 19. Majoor Alida Bosshardt heeft hier een tijd gewoond. Het monumentale pand ligt op ongeveer vijf minuten lopen van het Centraal Station in Amsterdam. Omdat het een historisch pand is, is het helaas niet goed toegankelijk voor mensen die slecht ter been zijn. Er zijn vier trappen en deze zijn ouderwets smal.
In het café van het museum verzamelen we om 13.30 uur. We starten hier met een drankje en kunnen alvast kennismaken en misschien de museumshop inlopen. Vervolgens start om 14.00 uur onze rondleiding die tot 15.30 uur duurt. Daarna ronden we af met onderlinge ontmoeting bij een drankje en een lekkernij.
Aanmelden is noodzakelijk en kan uiterlijk vrijdag 7 april via het emailadres of telefoonnummer van Anoiksis. Als je je aanmeldt, rekenen zowel het museum als ikzelf op je komst. Noem je voornaam, je achternaam, dat je je aanmeldt voor het Bosshardthuis en noem de lekkernij van je keuze, dan zorgt het museum dat die er is. Je kunt kiezen uit Tartalette Chocolade (gebak) of Lemon Curd (gebak), een Muffin of een Donut.
Ik hoop op een mooi clubje bij elkaar, fijn contact en een inspirerend museumbezoek. Tot gauw, Linda
Beste Anoiksislid uit de regio Utrecht, Beste andere belangstellende,
Graag nodig ik je uit om op zaterdag 22 april samen met Anoiksis te gaan wandelen. Na afloop, voor wie wil, drinken we wat met elkaar, wellicht met iets lekkers erbij. Dit doen we in Bilthoven. Niet-leden met psychosegevoeligheid zijn ook van harte welkom. De wandeling gaat door de Biltse Duinen en is zo’n 4 km lang. Ondertussen ontstaan er haast als vanzelf fijne gesprekken.
Praktische informatie Aanmelden: Uiterlijk donderdag 20 april bij mij. Ook je introducee, als je die meeneemt. Liefst via e-mail en anders per telefoon. Mijn gegevens heb je ontvangen in de uitnodiging. Heb je die niet, meld je dan aan via het kantoor van Anoiksis. Kosten: Gratis voor leden. Niet-leden betalen hun eigen consumpties of een eigen bijdrage van € 7,50 (net wat het voordeligst uitpakt voor de betrokkene). Locatie: NS-Station Bilthoven bij de in- en uitcheckpalen. Datum: Zaterdag 22 april. Begintijd: Ongeveer 13.30 uur. Dan komen de treinen uit beide richtingen aan. Mochten die iets vertraagd zijn dan is dat geen probleem. Ikzelf ben er iets eerder, rond 13.15 uur.
Hartelijke groeten en graag tot 22 april, Marianne