Op deze pagina staan een activiteitenkalender en verslagen van de activiteiten die door Anoiksisvrijwilligers zijn georganiseerd.
Individuele leden kunnen ook een eigen activiteit op het prikbord plaatsen. Neem daarvoor contact op met het Anoiksiskantoor.

 


< 2022 >
April
«
»
Zon
Maa
Din
Woe
Don
Vrij
Zat
maart
maart
maart
maart
maart
1
2
3
4
5
  • etentje Eindhoven
    17:45 -21:00
    05-04-2022

    Beste leden van Tilburg, Eindhoven e.o.,

    Graag willen wij als bestuur van Anoiksis jullie uitnodigen voor een gezellig etentje!

    Dat gaan we doen op dinsdag 5 april a.s. en wel bij La Cubanita, Keizersgracht 18, 5611 GD  Eindhoven. Je kunt in een gezellige sfeer met lotgenoten genieten van onbeperkt tapas eten en 3 drankjes nemen. Dat alles voor 5,00 eigen bijdrage. Mocht je meer willen drinken dan kan dat op eigen kosten. Wil je niet alleen komen, dan kun je een introducé meenemen. Deze betaalt € 10,00.

    We verzamelen in het restaurant om 17.45 uur en willen om 18.00 uur gaan eten.

    Je kunt eventueel alvast kijken op de website wat je lekker vindt: www.LaCubanita.nl.

    Kom gezellig eten met gelijkgestemden. Je kunt je opgeven bij Matthijs. Doe dit liefst per email of anders telefonisch. Graag z.s.m., zodat we weten op hoeveel en op wie we kunnen rekenen. Zijn gegevens heb je ontvangen in de uitnodiging en anders vind je zijn mailadres in de colofon van Open Geest. Heb je die niet, meld je dan aan via kantoor.

6
  • High Tea Anoiksis en Ypsilon in Zeeland
    13:00 -16:00
    06-04-2022

    Beste leden van Anoiksis en Ypsilon,

    Anoiksis en Ypsilon bieden jullie een high tea aan.

    Kom ook gezellig naar deze feestelijke High Tea!

    Wanneer, waar en wat

    woensdag 6 april –  High Tea

    13.00-16.00 uur, inloop vanaf 12.30 uur

    Locatie: Westdijk 45 in Hellevoetsluis

    Een feestelijke verwennerij met hapjes en drankjes. Vol=vol. Er is plek voor 12 personen.

    Heb je zin in een feestelijke High Tea met gelijkgestemden? Geef je dan spoedig op. Ook in verband met het bestellen van eten en drinken. De uiterste inschrijfdatum daarvoor is 4 april. Stuur een mailtje naar Aglaia om je aan te melden. Haar mailadres vind je achterin Open Geest.

     

     

     

7
8
9
  • bijeenkomst Zeeland
    Gehele dag
    09-04-2022

    Geen details bekend.

  • Louwman Museum Den Haag
    13:00 -17:00
    09-04-2022

    Beste Anoiksisleden,

    We hebben een uitje verzonnen: het Louwman Musuem met vooraf een wandeling. We willen om 12.45 uur verzamelen bij Den Haag CS voor de Albert Heijn To Go. Daarna om 13.00 uur wandelen naar het Louwman Museum, dat is ongeveer 45 minuten lopen. En om 14.00 het museum in. Er staat daar een mooie autocollectie van ruim tweehonderdvijftig antieke en klassieke automobielen. Kenners beschouwen de collectie als een van de mooiste ter wereld.

    Dit alles gaan we doen op zaterdag 9 april. Je kunt ook alleen voor het museum komen. Na het museum drinken we nog een drankje met z’n allen.

    Anoiksis vergoedt het grootste deel van de entree plus een consumptie. Niet-leden betalen het volledige bedrag. De entree van het museum kost € 17,50. Neem daarom contant een eigen bijdrage mee van € 5,00.

    Graag iedereen die dat heeft, zijn/haar museumkaart of ooievaarspas meenemen dan hoef je geen eigen bijdrage te betalen.

    Aanmelden graag bij Corné het liefst per e-mail. Via WhatsApp of sms kan ook. Zijn gegevens vind je achterin Open Geest of in de uitnodiging. Uiterlijk donderdag 7 april opgeven.

    Het adres van het Louwman Museum: Leidsestraatweg 57, 2594 BB Den Haag. Het Louwman Museum is goed bereikbaar met het openbaar vervoer. Bij bushalte ‘Louwman Museum’ stoppen de bussen 90, 385 en 386 of kom naar Den Haag CS voor de wandeling.

    Met vriendelijke groeten en graag tot ziens!

     

10
11
12
13
14
15
16
  • bijeenkomst Nijmegen
    14:00 -17:00
    16-04-2022

    Beste Anoiksis-leden,

    Het programma waarvoor ik je uitnodig is:
    – openen met een drankje (koffie, thee of fris)
    – chinees bestellen bij
    ‘De Roos’  Binnenhof 5, Nijmegen
    – activiteitenprogramma voor 2022 bespreken
    – eten ophalen door Peter en iemand die zich beschikbaar stelt
    – samen genieten van het eten

    Wanneer

    Zaterdag 16 april van 14.00u tot ongeveer 17.00u.

    Waar

    Deze middag vindt plaats bij de Kentering, Limoslaan 10 te Nijmegen.

    Website: www.dekentering.info

    Kosten

    Er is een eigen bijdrage van 5 euro

    Hoe kun je je aanmelden

    Aanmelden kan via Piet Hein via mail of telefoon. Je hebt zijn gegevens ontvangen in de uitnodiging of vindt deze achterin Open Geest. Ben je nieuw en wil je een kijkje nemen, neem dan even contact op met Anoiksis.

    De bijeenkomsten zijn in principe voor Anoiksisleden  maar iedereen met psychosegevoeligheid is welkom om 1 of 2 keer vrijblijvend te komen kijken.

    Routebeschrijving  Vanaf Centraal Station Nijmegen kun je buslijn 5 pakken richting Groesbeek Breedeweg. Je stapt uit bij halte Groenewoudseweg. Vanaf de halte loop je de Postweg in. Na ong. 200 meter is links de Gelderse Laan, die steek je over en je loopt over de parkeerplaats of via het fiets-/wandelpad = Limoslaan, rechtdoor! (dus niet het fietspad van de Postweg). Rechts zie je woonhuizen, een stukje verderop tussen het groen is nr. 10 De Kentering.

    Een andere optie is buslijn 8 richting Berg en Dal Hamerlaan nemen. Je stap dan uit bij halte Koningshof. Als je met je rug naar de halte staat, sla je rechtsaf. Neem dan de eerste weg rechts (Dommer van Poldersveldt-weg) en sla dan weer meteen rechtsaf (Limoslaan). Door een hek heen, langs de school rechts van je (het pad maakt een paar scherpe bochten) en de huizen links van je, zie je tussen het groen De Kentering liggen.

    Tot ziens,

    Piet Hein

17
18
19
20
21
  • Thema- bijeenkomst Tiel
    13:30 -16:00
    21-04-2022

    Graag nodigen wij al onze leden van regio Gelderland (en daarbuiten) uit op donderdag 21 april 2022 voor een themabijeenkomst.

    Omgaan met Stemmen Horen en Betekenisgeving aan Psychose

    De thema’s zijn ‘Omgaan met Stemmen Horen’ en ‘Betekenisgeving aan Psychose’. Ervaringsdeskundigen Robin en Willy faciliteren de bijeenkomst. Zij werken bij het Steunpunt Stemmen Horen van RIBW Nijmegen & Rivierenland (Regionale Instelling Begeleid Wonen). Willy is tevens vrijwilliger bij Anoiksis.

    Waar en wanneer?

    De bijeenkomst staat gepland op donderdag 21 april 2022 van 13.30-16.00 uur bij BuitenSporig aan het Stationsplein 1 in het mooie Tiel (direct gevestigd bij het CS Tiel). Vanaf 13.30 uur is iedereen (ook introducés) welkom en om 14.00 uur start de themamiddag.

    Aanmelden

    Opgeven voor de themamiddag kan t/m maandag 18 april door een mail te sturen naar Chris (dit heeft de voorkeur) of desnoods door te bellen naar kantoor tijdens openingsuren. Tref je het antwoordapparaat, spreek duidelijk je voornaam en achternaam in en de reden van je telefoonbericht.

    Misjelle en ik heten jullie van harte welkom. Samen maken we er een leuke en leerzame middag van.

    Groet,

    Chris en Misjelle (regiocoördinatoren Gelderland)

     

22
  • etentje Leeuwarden
    18:00 -21:00
    22-04-2022

    Geacht Anoiksislid,

    Eindelijk staat er weer een etentje gepland voor Anoiksisleden uit Friesland. We willen je door middel van deze brief dan ook van harte uitnodigen. We gaan uit eten op vrijdag 22 april 2022 bij chinees restaurant Kota Radja, Groot Schavernek 5,  8911BW Leeuwarden, om 18.00 uur.  We hebben daar een lopend buffet.

    De eigen bijdrage voor dit etentje is 5 euro. Anoiksis legt maximaal 21,00 euro p.p. bij voor een etentje. Het lopend buffet kost 15,50 euro dus er blijft ongeveer geld over voor drie consumpties. Reiskosten zijn voor eigen rekening.

    Je kunt op eigen gelegenheid naar Kota Radja komen. Of anders verzamelen voor het NS station in Leeuwarden om 17.30 uur. Ondergetekende wacht jullie daar op.

    Wil je mee eten, dan graag voor 14 april opgeven bij mij, Stiny. Gegevens: zie achterin Open Geest. Heb je die niet, meld je dan zsm aan via het kantoor van Anoiksis.

    Met vriendelijke groet en graag tot ziens,

    Stiny

23
24
  • Lunch Gouda
    12:00 -15:00
    24-04-2022

    Zondag 24 april a.s. wil ik graag met jullie lunchen, eventueel in combinatie met een wandeling door het historische centrum van Gouda bij voldoende animo. We genieten van een lekkere lunch in Grand Café Central. Een gezellig eetcafé in het oude centrum van Gouda, tegenover het mooie oude stadhuis.

    Adres: Grand Café Central, Markt 2, 2801JJ Gouda

    Tijd aanwezig in eetcafé: 12.00 uur

    Einde van dit uitje: ca. 15.00 uur

    Jullie kunnen zelf naar het eetcafé gaan, of verzamelen op Station Gouda Centraal, uitgang centrumzijde. Ik zal om 11.30 uur bij het station zijn. We vertrekken daar om 11.45 uur en lopen in ongeveer 10 minuten naar het genoemde café in het centrum. We starten hier met een drankje. Afhankelijk van de interesse, kunnen we daarna een mooie wandeling maken en de ontmoeting in het café weer voortzetten tijdens de lunch.

    Wie van Dordrecht met de auto komt kan via de A16 en A20. Reiskosten en parkeerkosten zijn voor eigen rekening.

    Voor het etentje geldt een eigen bijdrage van 5 euro. Jullie kunnen dan tot 26 euro in totaal besteden. Introducees mogen mee. Zij betalen 10,- euro eigen bijdrage.

    Wie meegaat graag uiterlijk 20 april aan mij doorgeven per email of telefoon, zie de uitnodiging die je hebt ontvangen. (Heb je die niet ontvangen, meld je dan ruim van tevoren aan via kantoor, dan sturen we je bericht door naar Inge.)

    Ik hoop jullie te zien. Met vriendelijke groet mede namens Marike,

    Inge

  • Wandeling Utr.
    13:30 -16:00
    24-04-2022

    Beste Anoiksislid,

    Utrecht bestaat dit jaar 900 jaar!

    Daarom willen wij je uitnodigen voor een stadswandeling waar enige hoogtepunten uit de 900 jarige geschiedenis van Utrecht zullen worden besproken. Een leuke gelegenheid om kennis te maken met elkaar en met de stad. De wandeling zal ongeveer 1,5 uur duren. Na de wandeling gaan wij gezellig samen iets drinken in de stad.

    Twee drankjes worden vergoed door Anoiksis. De kosten voor de gidsen worden ook vergoed door Anoiksis, dus er zijn verder geen kosten aan dit uitje verbonden.

    Wanneer: 24 april, zondagmiddag 13:30 uur.

    Waar: Wij verzamelen om 13:15 uur voor de Dom aan de Domkerk kant.

    Voor aanmelden en/of vragen kun je terecht bij Bram-Sieben. Zijn gegevens vind je achterin Open Geest. Heb je die niet, meld je dan z.s.m. aan via het kantoor van Anoiksis.

    Graag uiterlijk zaterdag 16 april aanmelden.

    Wij zien jullie graag op zondagmiddag!

    Bram, Marianne en Lucia

     

  • bijeenkomst Breda
    15:00 -17:00
    24-04-2022

    Beste Anoiksisleden,

    Graag nodig ik je uit voor het lotgenotencontact in Breda. Ben je nog nooit geweest? Schuif gerust eens aan. De bijeenkomsten vinden doorgaans elke derde zondag van de maand plaats van 15.00 – 17.00 uur.
    Vriendelijke groet en tot ziens,
    Bart

    *Dit event is achteraf geplaatst. Daarom zijn geen details opgenomen over de locatie en het leggen van contact met Bart.

  • Etentje Lelystad
    16:00 -20:00
    24-04-2022

    Beste leden,

    Zoals je misschien gemerkt hebt, is Flevoland een plek waar we niet vaak komen en daarnaast is het door corona door het hele land een tijd stil geweest. Gelukkig kan en mag er weer meer! Daarom willen wij jullie graag uitnodigen voor een wandeling en/of gezellig etentje in Lelystad.

    Dat gaan we doen op

    Zondag 24 April bij Le Journal Dukaatplein 8, 8232 VV Lelystad 18.00 uur.

    Wandeling vooraf , startpunt Stationsplein Lelystad Centraal voor BK. 16.00 uur.

    Je kunt in een gezellige sfeer met lotgenoten genieten van eten en 3 drankjes.  Dat alles voor € 5,00 eigen bijdrage. Mocht je meer consumpties willen dan kan dat op eigen kosten.

    Graag bij de aanmelding aangeven of je ook meewandelt of alleen dineert.

    Kom op 24 april wandelen en eten met gelijkgestemden.

    Je kunt je opgeven bij Leandro. Liefst zo snel mogelijk en per email of anders telefonisch. Zijn gegevens heb je ontvangen in de uitnodiging. Heb je die niet, meld je dan z.s.m. aan via het kantoor van Anoiksis.

    Groeten en hopelijk tot ziens/mails/bels,
    Leandro en Diana

  • etentje Den Bosch
    17:00 -20:00
    24-04-2022

    Dag Anoiksislid,

    Na lange tijd pakken we ontzettend graag de draad weer op. Weet dat je van harte welkom bent en dat we jou er graag bij hebben.

    Wat gaat er gebeuren?

    Op zondag 24 april gaan we met elkaar uit eten bij pizzeria Ristorante Brigantino

    http://www.pizza-brigantino.nl/

    Adres: Hinthamerstraat 122 Den Bosch (vlakbij de bibliotheek)

    Het is de bedoeling dat iedereen om 17.15 uur aanwezig is.

    De eigen bijdrage voor leden voor dit etentje is 5 euro. Dit graag contant betalen bij binnenkomst. Anoiksis legt maximaal € 21,00 euro p.p. bij per lid.

    Blijf je afwezig of zeg je af zonder geldige reden, dan moet toch betaald worden. Dus: meld je je aan, dan rekenen we volledig op je komst.

    Aanmelden kan uiterlijk 20 april telefonisch of per mail en wel naar Bart of Titus. Contactgegevens vind je achterin Open Geest.

    Graag tot dan. We zien uit naar je komst,

    Bart en Titus

  • Meer evenementen
    • Lunch Gouda
      12:00 -15:00
      24-04-2022

      Zondag 24 april a.s. wil ik graag met jullie lunchen, eventueel in combinatie met een wandeling door het historische centrum van Gouda bij voldoende animo. We genieten van een lekkere lunch in Grand Café Central. Een gezellig eetcafé in het oude centrum van Gouda, tegenover het mooie oude stadhuis.

      Adres: Grand Café Central, Markt 2, 2801JJ Gouda

      Tijd aanwezig in eetcafé: 12.00 uur

      Einde van dit uitje: ca. 15.00 uur

      Jullie kunnen zelf naar het eetcafé gaan, of verzamelen op Station Gouda Centraal, uitgang centrumzijde. Ik zal om 11.30 uur bij het station zijn. We vertrekken daar om 11.45 uur en lopen in ongeveer 10 minuten naar het genoemde café in het centrum. We starten hier met een drankje. Afhankelijk van de interesse, kunnen we daarna een mooie wandeling maken en de ontmoeting in het café weer voortzetten tijdens de lunch.

      Wie van Dordrecht met de auto komt kan via de A16 en A20. Reiskosten en parkeerkosten zijn voor eigen rekening.

      Voor het etentje geldt een eigen bijdrage van 5 euro. Jullie kunnen dan tot 26 euro in totaal besteden. Introducees mogen mee. Zij betalen 10,- euro eigen bijdrage.

      Wie meegaat graag uiterlijk 20 april aan mij doorgeven per email of telefoon, zie de uitnodiging die je hebt ontvangen. (Heb je die niet ontvangen, meld je dan ruim van tevoren aan via kantoor, dan sturen we je bericht door naar Inge.)

      Ik hoop jullie te zien. Met vriendelijke groet mede namens Marike,

      Inge

    • Wandeling Utr.
      13:30 -16:00
      24-04-2022

      Beste Anoiksislid,

      Utrecht bestaat dit jaar 900 jaar!

      Daarom willen wij je uitnodigen voor een stadswandeling waar enige hoogtepunten uit de 900 jarige geschiedenis van Utrecht zullen worden besproken. Een leuke gelegenheid om kennis te maken met elkaar en met de stad. De wandeling zal ongeveer 1,5 uur duren. Na de wandeling gaan wij gezellig samen iets drinken in de stad.

      Twee drankjes worden vergoed door Anoiksis. De kosten voor de gidsen worden ook vergoed door Anoiksis, dus er zijn verder geen kosten aan dit uitje verbonden.

      Wanneer: 24 april, zondagmiddag 13:30 uur.

      Waar: Wij verzamelen om 13:15 uur voor de Dom aan de Domkerk kant.

      Voor aanmelden en/of vragen kun je terecht bij Bram-Sieben. Zijn gegevens vind je achterin Open Geest. Heb je die niet, meld je dan z.s.m. aan via het kantoor van Anoiksis.

      Graag uiterlijk zaterdag 16 april aanmelden.

      Wij zien jullie graag op zondagmiddag!

      Bram, Marianne en Lucia

       

    • bijeenkomst Breda
      15:00 -17:00
      24-04-2022

      Beste Anoiksisleden,

      Graag nodig ik je uit voor het lotgenotencontact in Breda. Ben je nog nooit geweest? Schuif gerust eens aan. De bijeenkomsten vinden doorgaans elke derde zondag van de maand plaats van 15.00 – 17.00 uur.
      Vriendelijke groet en tot ziens,
      Bart

      *Dit event is achteraf geplaatst. Daarom zijn geen details opgenomen over de locatie en het leggen van contact met Bart.

    • Etentje Lelystad
      16:00 -20:00
      24-04-2022

      Beste leden,

      Zoals je misschien gemerkt hebt, is Flevoland een plek waar we niet vaak komen en daarnaast is het door corona door het hele land een tijd stil geweest. Gelukkig kan en mag er weer meer! Daarom willen wij jullie graag uitnodigen voor een wandeling en/of gezellig etentje in Lelystad.

      Dat gaan we doen op

      Zondag 24 April bij Le Journal Dukaatplein 8, 8232 VV Lelystad 18.00 uur.

      Wandeling vooraf , startpunt Stationsplein Lelystad Centraal voor BK. 16.00 uur.

      Je kunt in een gezellige sfeer met lotgenoten genieten van eten en 3 drankjes.  Dat alles voor € 5,00 eigen bijdrage. Mocht je meer consumpties willen dan kan dat op eigen kosten.

      Graag bij de aanmelding aangeven of je ook meewandelt of alleen dineert.

      Kom op 24 april wandelen en eten met gelijkgestemden.

      Je kunt je opgeven bij Leandro. Liefst zo snel mogelijk en per email of anders telefonisch. Zijn gegevens heb je ontvangen in de uitnodiging. Heb je die niet, meld je dan z.s.m. aan via het kantoor van Anoiksis.

      Groeten en hopelijk tot ziens/mails/bels,
      Leandro en Diana

    • etentje Den Bosch
      17:00 -20:00
      24-04-2022

      Dag Anoiksislid,

      Na lange tijd pakken we ontzettend graag de draad weer op. Weet dat je van harte welkom bent en dat we jou er graag bij hebben.

      Wat gaat er gebeuren?

      Op zondag 24 april gaan we met elkaar uit eten bij pizzeria Ristorante Brigantino

      http://www.pizza-brigantino.nl/

      Adres: Hinthamerstraat 122 Den Bosch (vlakbij de bibliotheek)

      Het is de bedoeling dat iedereen om 17.15 uur aanwezig is.

      De eigen bijdrage voor leden voor dit etentje is 5 euro. Dit graag contant betalen bij binnenkomst. Anoiksis legt maximaal € 21,00 euro p.p. bij per lid.

      Blijf je afwezig of zeg je af zonder geldige reden, dan moet toch betaald worden. Dus: meld je je aan, dan rekenen we volledig op je komst.

      Aanmelden kan uiterlijk 20 april telefonisch of per mail en wel naar Bart of Titus. Contactgegevens vind je achterin Open Geest.

      Graag tot dan. We zien uit naar je komst,

      Bart en Titus

25
26
27
28
29
30