HAMLETT-studie: nog 300 deelnemers nodig

januari 6, 2020 2:36 pm Gepubliceerd door

De HAMLETT-studie, naar het afbouwen van medicatie na een eerste psychose, heeft in december de 200e deelnemer geïncludeerd. Daarmee ligt de studie bijna op schema. De komende jaren zijn er nog ruim 300 deelnemers nodig!
De HAMLETT-studie is mede op verzoek van Anoiksis tot stand gekomen en bouwt voort op een eerder onderzoek (Wunderink 2013) dat ook onafhankelijk van de farmaceutische industrie is verricht.
Op de HAMLETT-studie is ook al een vervolg: de OPHELIA-studie.

Lees hier een interview over de HAMLETT- en OPHELIA-studie bij ZonMw

Lees hier over de voorgang van de HAMLETT-studie en de OPHELIA-studie in de Hamlett Nieuwsbrief  van december 2019.

Overweeg deelname als je aan de criteria voldoet:

  • Je bent tussen de 16-60 jaar oud
  • Je hebt pasgeleden je eerste psychotische episode doorgemaakt, en je bent niet langer dan 6 maanden geleden hiervan hersteld
  • Je gebruikt op dit moment nog een antipsychoticum

Meer informatie is te vinden op www.umcutrecht.nl

Op umcutrecht.nl is ook de afbouwgids te vinden.

En op www.anoiksis.nl/hamlett-studie-doorgaan-of-stoppen-met-medicijnen-na-een-eerste-psychose  bij de anoiksis/kennisbank

Gecategoriseerd in :

Dit bericht is geschreven door Redactie

Commententaren zijn gesloten.