Op deze pagina staan een activiteitenkalender en verslagen van de activiteiten die door Anoiksisvrijwilligers zijn georganiseerd.
Individuele leden kunnen ook een eigen activiteit op het prikbord plaatsen. Neem daarvoor contact op met het Anoiksiskantoor.

 


«
»
Zon
Maa
Din
Woe
Don
Vrij
Zat
september
september
1
2
3
  • Etentje in Assen
    18:00 -20:00
    03-10-2024

    Hoi Anoiksislid,
    Graag nodig ik je uit voor een feestelijk en gemoedelijk samenzijn. We willen gaan eten in Assen op donderdag 3 oktober. We beginnen omstreeks 18.00 uur. Assen is ook voor veel Groningers goed bereikbaar. Hoe meer zielen, hoe meer vreugd.
    Ons restaurant is Bella Italia, Markt 4 – 6, 9401 GS in Assen. ‘Al bijna 50 jaar een begrip in Assen’. Neem gerust een kijkje om te zien wat je kunt kiezen.
    https://bella-italia.nl/menukaarten/
    Dit Italiaanse Restaurant ligt op 10 minuten lopen vanaf het station. We verzamelen bij de StationsHuiskamer (horeca) op het station en vertrekken daarvandaan lopend rond kwart voor zes. Dit lijkt een gunstige tijd gelet op arriverende treinen uit diverse richtingen.
    Als je heel slecht ter been bent, willen we (Robert en Joost, jullie regiocoördinatoren) kijken of het mogelijk is je met de auto op te halen en thuis te brengen. Neem hierover contact met mij op.
    De verplichte eigen bijdrage is 5 euro. Neem je die mee? Anoiksis vergoedt de rest en legt max. 25 euro bij. Per persoon is er al met al 30 euro beschikbaar. Geef je meer uit, dan zijn de meerkosten voor jezelf.
    Graag uiterlijk vrijdag 27 september opgeven bij Robert per mail, of uiterlijk 19 september per telefoon, want let op: 20 tot en met 29 september ben ik met vakantie en dus niet te bellen. De contactgegevens heb je ontvangen in de uitnodiging. Heb je die niet, neem dan ruim van tevoren contact op met Anoiksis.
    Leuk als je meegaat! Ik zie uit naar je aanmelding en komst.
    Tot ziens,
    Robert

4
  • Lunch in Tilburg
    13:00 -15:00
    04-10-2024

    Graag nodig ik je uit voor een lunch. Dit biedt een gezellige en smakelijke gelegenheid om elkaar te ontmoeten.

    De datum en tijd zijn vrijdag 4 oktober om 13.00 uur.

    Ons etentje zal zijn bij Lunch-café Nieuwland, Nieuwlandstraat 66 te Tilburg. https://lunchcafenieuwland.nl/

    ‘Pure, eerlijke gerechten uit eigen koker vormen de menukaart bij Nieuwland. ‘Homemade’ en met een twist’, zo meldt de website. We gaan het proeven!

    Vanaf het station van Tilburg loop je er binnen tien minuten naartoe. Het ligt in het centrum. Je kiest je route via de Stationsstraat en Nieuwlandstraat of anders via de Langestraat, Korte Tuinstraat en Nieuwlandstraat. Deze beschrijving is online bijgevoegd door kantoor en is onder voorbehoud.

    Er is een verplichte eigen bijdrage van € 5,00 (niet-leden betalen 10 euro). Dit kan via een digitaal betaalverzoek of contant.

    Aanmelden uiterlijk 1 oktober. Dit kan door mij te mailen, bellen of appen. Mijn contactgegevens staan in de (reeds verzonden of later te verzenden) uitnodiging. Heb je die niet, neem dan ruim van tevoren contact op met kantoor.

    Zie ik je daar dan?

    Lucas, regiocoördinator

     

     

5
  • Zutphen – Librije, stukje stad en wat lekkers
    12:30 -16:00
    05-10-2024

    Beste Anoiksisleden,

    Graag nodig ik je uit voor een rondleiding door de Librije en twee koppen koffie of thee met 1x gebak, cake of koek bij Sparkle, beide in Zutphen.

    We verzamelen op zaterdag 5 oktober om 12.15 in de stationshal van Zutphen. Het is wellicht handig om in de trein, op het station of al wandelend je eigen lunch te nuttigen. Om 12.30 lopen we in hooguit 15 minuten rechtstreeks naar de Walburgiskerk waarin de Librije zich bevindt. Daar hebben we om 13.00 uur een rondleiding.

    De Librije is een oude kettingbibliotheek (je hoort nog wat dit betekent!) uit de 16e eeuw met prachtige oude boeken. We horen mooie verhalen over haar geschiedenis. Ook als je niet zo op de verhalen kunt concentreren is het een inspirerende plek, waar je alleen met gids naar binnen mag. Daarna lopen we rechtstreeks in hooguit 10 minuten naar Sparkle (Spittaalstraat 35). We passeren het “mooiste stukje van Zutphen”: de oude stadsmuur met boomgaard aan de Martinetsingel. Rond kwart over twee komen we aan bij Sparkle waar we onder het genot van koffie en thee met iets lekkers gezellig samenzijn.
    Rond half vier lopen we in een ommetje van ongeveer twintig minuten naar het station. We passeren dan mooie historische plekken als de Drogenapstoren, een stukje van de Zaadmarkt, de Oude Bornhof, de Armenhage en de Berkelruïne.

    Voor aanmelden en/of vragen: bij voorkeur per email of WhatsApp, maar bellen kan ook. Je ontvangt altijd een bevestiging van je aanmelding. Mijn mailadres en telefoonnummer heb je ontvangen in de uitnodiging. Heb je die niet, neem dat ruim van tevoren contact op met kantoor. Een introducé meenemen mag (meld deze persoon ook bij me aan), maar die betaalt wel een eigen bijdrage van € 7,50. Graag uiterlijk woensdag 2 oktober aanmelden.
    Tot ziens op 5 oktober! Vergeet indien nodig warme kleding, paraplu of regenjas niet.

    Hartelijke groeten,
    Alex, regiocoördinator Gelderland

  • Mindfulness in Nijmegen
    14:00 -17:00
    05-10-2024

    Beste en lieve Anoiksisleden,

    Schuif je aan bij onze eerstvolgende bijeenkomst? We verwelkomen elkaar met een drankje (koffie, thee of fris) en een lekker stuk gebak. .Deze keer komt Susan een inleiding op Mindfulness geven. Het is bewezen effectief in je herstel, dus de moeite waard eraan te snuffelen. Ook als je denkt dat je weet wat het is, steek je er allicht iets van op. Na het uurtje inleiding gaan we in gesprek over hoe het helpend kan zijn in jouw herstel. Het belooft een mooie, interessante en leuke bijeenkomst te worden.

    Wanneer: zaterdag 5 oktober van 14.00 tot ca. 17.00 uur

    Waar: Deze middag vindt zoals gewoonlijk plaats bij de Kentering, Limoslaan 10 te Nijmegen, www.dekentering.info

    Kosten: Er is geen eigen bijdrage.

    Hoe kun je je aanmelden: bij mij, Piet Hein, t/m donderdag 3 oktober via e-mail of telefoon. Mijn gegevens heb je ontvangen in de uitnodiging. Heb je die niet, neem dan ruim van tevoren contact op met kantoor.

    De bijeenkomsten zijn in principe voor Anoiksisleden, maar iedereen met psychosegevoeligheid is welkom om 1 of 2 keer vrijblijvend te komen kijken.

    Ik hoop jullie allen te ontmoeten de 5e.

    Tot dan!

    Piet Hein

     

    Routebeschrijving: Vanaf Centraal Station Nijmegen neem je bus 5 richting Groesbeek Breedeweg. Je stapt uit bij halte Groenewoudseweg. Vanaf de bushalte loop je de Postweg in. Na ongeveer 200 m. is links de Gelderse Laan, die steek je over en je loopt over de parkeerplaats of via het fiets/wandelpad=Limoslaan, rechtdoor! (dus niet het fietspad van de Postweg). Rechts zie je woonhuizen, een stukje verderop tussen het groen is nr. 10 De Kentering.

    Een andere optie is bus 8 richting Berg en Dal Hamerlaan. Stap uit bij halte Koningshof. Als je met je rug naar de halte staat, sla je rechtsaf. Neem dan de eerste weg rechts (Dommer van Poldersveldtweg) en sla dan weer meteen rechtsaf (Limoslaan). Door een hek heen, langs de school rechts van je (het pad maakt een paar scherpe bochten) en de huizen links van je, zie je tussen het groen De Kentering.

6
7
  • Etentje Den Haag
    17:30 -20:30
    07-10-2024

    Beste leden,

    We beginnen dit seizoen met een nieuw restaurant, namelijk Rozey (volledig vegetarisch) op de Turfhaven in Den Haag. Het is een all you can eat and drink concept. We betalen dus een vast bedrag.

    Bij het drinken bestaat de keuze uit frisdrank, bier, wijn, koffie en thee. De eventuele meerprijs voor speciale drankjes (het gedistilleerd assortiment, likeur, Biotique wijnen, Prosecco en speciaalbier) betaal je zelf. Je mag onbeperkt vegetarisch eten. https://rozey.nl/menukaart/

    Het adres is Turfhaven 356, 2511DK, Den Haag. Dit is ongeveer 5 minuten lopen vanaf Den Haag centraal dus heel goed te bereiken. Voor een reis op maat kijk even op Google Maps of https://9292.nl/. Kun je het niet vinden, bel dan met 06-22081609.

    De datum is maandag 7 oktober 2024. We willen om 17.30 uur verzamelen en om 18.00 beginnen met bestellen.

    Jullie mogen 1 persoon meenemen. Deze betaalt 15 euro eigen bijdrage. Voor jou als lid is de eigen bijdrage 10 euro. Dit is wat hoger vanwege de all-in prijs. Anoiksis betaalt 27,50 euro per persoon.

    Je kunt je uiterlijk zaterdag 5 oktober opgeven bij Corné. Bij voorkeur per e-mail of via sms. Contactgegevens heb je ontvangen in de uitnodiging of vind je achterin Open Geest.

     

    In het kort:

    Rozey all you can eat (vegetarisch) and drink

    Turfhaven 356, 2511 DK, Den Haag

    7 oktober vanaf 17.30 uur

    Leden 10 euro en introducees 15 euro

     

    Tot ziens, neem gezellig iemand mee, met elkaar wordt het vast een fantastische avond!

    Groeten, regioteam Zuid Holland West

8
9
10
11
  • Lunch in Eindhoven
    13:00 -15:00
    11-10-2024

    Graag nodig ik je uit voor een lunch in Eindhoven bij Giornale, waar we een keer eerder zijn geweest. Dit is goed bevallen.

    Ook als je niet zo dicht bij Eindhoven woont, is deze locatie aantrekkelijk. Het restaurant ligt heel dicht bij het station van Eindhoven.

    We zien elkaar op vrijdag 11 oktober om uiterlijk 13:00 uur in het restaurant Giornale, Stationsplein 12 te Eindhoven. Op https://www.restaurantgiornale.nl/lunchen/ vind je meer info.

     De verplichte eigen bijdrage is € 5,00. Deze betaal je ter plekke contant aan mij of per Tikkie. Je kunt dan inclusief drankjes maximaal € 30,00 besteden.

     Aanmelden uiterlijk 8 oktober. Dit kan door mij te mailen, bellen of appen. Mijn contactgegevens staan in de (reeds verzonden of later te verzenden) uitnodiging. Heb je die niet, neem dan ruim van tevoren contact op met kantoor.

    Kom je ook? Het is een mooie gelegenheid om elkaar opnieuw of voor het eerst te ontmoeten. Van harte welkom!

    Lucas,

    Je regiocoördinator

12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
  • Etentje in Groningen
    18:00 -20:30
    24-10-2024

    Afdeling Groningen nodigt je van harte uit voor een tapasavondje op donderdag 24 oktober 2024 van circa 18.00 uur tot 20.30 uur.

    We gaan eten bij tapasrestaurant ‘La Cubanita’ aan de Oosterstraat 30 in Groningen. Dit is ongeveer tien minuten lopen vanaf station Groningen. We verzamelen rond 17.35 uur bij het standbeeld ‘Peerd van Ome Loeks’. Hier loop je op aan als je de uitgang centrumzijde neemt. Om 17.40 uur lopen we naar ons restaurant. Ben je later, loop dan op eigen gelegenheid.

    De eigen bijdrage voor leden is 5 euro en voor introducés die tot onze doelgroep behoren is die 10 euro. Met wat Anoiksis bijdraagt, komt het budget op € 32,50 per persoon. Hiervoor mag je onbeperkt tapas eten en voor maximaal 8 euro per persoon drankjes en evt. een nagerecht bestellen. Besteed je meer, dan betaal je de meerkosten zelf.

    Betaal de eigen bijdrage als volgt: neem het vaste bedrag contant mee en daar bovenop wat reservegeld voor extra kosten. Een andere mogelijkheid is om je smartphone met bank-app mee te nemen en te betalen via een betaalverzoek van mij.

    De capaciteit voor groepen is beperkt; er kunnen 12 personen deelnemen aan dit etentje. Deelname is op volgorde van aanmelden, dus wees er snel bij! Aanmelden kan tot uiterlijk een week van tevoren (17 oktober). Geef je op via mail of telefoon. Tref je me niet telefonisch, spreek dan mijn antwoordapparaat in en laat je telefoonnummer achter, dan bel ik je terug. Mijn contactgegevens heb je ontvangen in de uitnodiging. Heb je die niet, neem dan ruim van tevoren contact op met het kantoor van Anoiksis.

    We hopen op een gezellige avond en zinvol lotgenotencontact. Voor voorpret kun je alvast de menukaart van het restaurant bekijken: https://lacubanita.nl/menukaart

    Graag tot 24 oktober!  Met vriendelijke groeten, Eric

     

  • Drankje in Leiden
    19:00 -20:30
    24-10-2024

    Beste leden,

    Graag nodig ik jullie uit om een drankje te gaan drinken.
    Het uitje is op donderdagavond 24 oktober 2024. Rond 19.00 uur ben je welkom.

    Ik wil met jullie naar café In De Oude Marepoort gaan in de binnenstad van Leiden. Vanuit Anoiksis worden twee consumpties vergoed. Natuurlijk hoef je geen alcohol te nemen als je liever frisdrank of een koffie drinkt.

    Vanaf het station loop je richting centrum naar de Haarlemmerstraat. Sla af bij de Hartenbrugkerk, gelegen in de Haarlemmerstraat.
    Loop richting de Lange Mare. Café In De Oude Marepoort is na tweehonderd meter aan je linkerhand, Lange Mare 36, 2312 GS LEIDEN.

    Graag opgeven bij mij via telefoon. Mijn gegevens heb je ontvangen in de uitnodiging. Heb je die niet, neem dan even contact op met kantoor. Ik hoop op een gezellige opkomst.

    Gerard, Regicoördinator Zuid Holland Noord

25
26
27
28
29
30
31
november
november