De verloren jaren Tarik Filali

DE GEDICHTEN VAN TARIK FILALI (GEBOREN DEN BOSCH 1981) GAAN OVER DE
VERLOREN JAREN, OVER JONG ZIJN IN DE GROTE STAD EN DAARBIJ WORSTELEN MET EEN PSYCHIATRISCHE ZIEKTE.

In de stijl van het jong zijn, de snelle taal van de Rotterdamse pleinen, schildert Tarik zijn leven.De verloren jaren Tarik Filali

Van het straatvoetbal, de maten die verdwijnen als de realiteit van ziek-zijn zich openbaart, van het telefoontje dat maar niet komt, van psychiaters die hulp bieden, de slapeloze nachten, van natuur dichtbij en culturen ver weg, van liefde en vrede:
Tarik schuwt geen grote thema’s.
Zijn gedichten hebben een directheid die je de ogen opent, in een taal waarvan de bijpassende muziek bij het lezen vanzelf opklinkt in je gehoor.
Lees deze gedichten: de realiteit van de verloren jaren geven u meer inzicht wat het is te leven met een open geest.

Dichtbundel 2009
47 blz.
ISBN  987-90-810105-4-2

BESTELLEN:
Het boek kost 10 euro per stuk, inclusief verzendkosten.
Het is te  bestellen door een e-mail te sturen of te bellen met kantoor.
U heeft het  boek dan binnen een week in huis.

Anoiksis  Gansstraat 67a 3582EC Utrecht tel. (030) 2546113

Wilt u verdere informatie over deze publicaties of over de vereniging, neem dan eveneens contact op met ons kantoor.